Co je nového?

03 Leden 2014

Reprezentační ples festivalu KAČEŘI v Březnici

Kačeři jdou do gala! Reprezentační ples Kačeři je již několik let pevně spjat s festivalem Kačeři. Dne 27.února se v kulturním domě v Březnici uskuteční společenská událost února.

Po loňské oslavě deseti let fungování, vstupují Kačeři do nové životní etapy a výzev. Ve výčtu rozličných kulturních akcí nemůže chybět reprezentační ples. V letošním roce se o zábavu a hudební stránku postará kapela Deep Day. Tato pětičlenné kapela se postará o celovečerní živou hudbu. Uslyšíte jak tradiční tance, tak v pozdějších hodinách i rockové lahůdky.

V průběhu večera se uskuteční velká módní přehlídka renomované italské oděvní značky United Colors of Benetton a její příbramské pobočky. Kačeři jsou podporováni též značkou Red Bull, ten se postará o zábavu ve formě herních trenažérů a doplňování pitného režimu. Dále se těšte na tradiční soutěže a překvapení v podobě březnických dětí, které se postarají o cvičení skvělé Zumby.

Vstupenky a místenky pořídíte v předprodeji v Březnici v infocentru, v Příbrami v coworkingovém centru Cowárna, nebo v Rožmitále v infocentru. Místenky můžete rezervovat na emailu info@kaceri-festival.cz. Cena vstupenky je krásných 100,- Kč.

Více informací naleznete na webu www.kaceri-festial.cz nebo na Facebooku.

V dubnu se těšte na velký koncert skupiny MIG 21 v čele s charismatickým Jiřím Macháčkem. Vstupenky k dostání od ledna v Březnickém infocentru!