Co je nového?

18 Leden 2014

MIG 21 v Dubnu zboří KAČERY

Tradiční jarní Kačeři v koncertní edici přivítají doposud svoji největší a nejznámější kapelu. 15. dubna  v kulturním domě v Březnici rozbalí svoji show známá kapela MIG 21.

Po dlouhém vyjednávání se festivalu Kačeři podařila krásná věc, do Březnice přijede představit svoji show „pánská taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy“ MIG 21! Tato hudební skupina v čele s charismatickým zpěvákem a hercem Jiřím Macháčkem představí nejen poslední album „Štěstí hejbe planetou“, ale také své největší hity své kariéry. „Jsme rádi, že se nám po několika letech vyjednávání podařilo domluvit koncert MIG 21. Bude to jediný koncert na Příbramsku v roce 2016“, řekl jeden z organizátorů Jan Štika.

Jelikož Kačeři jsou festivalem, další koncert odehraje kapela ze severočeského Broumova s příznačným názvem Kluci. Ti odehráli na Kačerech již několik koncertů a všechny spojovaly dvě slova: syrová energie!

Nejlevnější vstupenky jsou již v předprodeji. Nejvýhodněji pořídíte přes portál www.goout.cz, přímo na adrese: https://goout.cz/cs/listky/mig-21/csj/

Kamenný předprodej probíhá v Březnici, Rožmitále a Dobříši v infocentru, v Příbramiv coworkingovém centru Cowárna.

Další informace nejen o koncertu MIG 21, ale o všech aktivitách Kačerů, naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku festivalu Kačeři.