Co je nového?

12 Únor 2014

Blíží se jarní koncert MIG 21 v Březnici

Již jen několik dní dělí kulturní dům v Březnici od velkého koncertu. V pátek 15. dubna se zde představí jedna z nejznámějších českých hudebních skupin MIG 21. Vstupenky mizí z předprodejů, ale stále jich dostatečný počet zbývá.

Na jarní, koncertní edici festivalu Kačeři zahájí charismatický zpěvák a herec Jiří Macháček se svojí kapelou MIG 21 exklusivní jarní turné. Fanoušci se mohou těšit na dlouhý koncertní set, který bude trvat skoro 2 hodiny. Kapela odehraje skladby nejen z posledního alba, ale i své největší hity. Začátek koncertu je plánován na 22:00. Kulturní dům otevírá své brány již ve 20:00, kdy se zahájí hudební produkce v podání DJ Roba. Po koncertu MIG 21, ale akce nekončí. Vystoupí další kapela, tou je severočeská parta Kluci. Večírek bude pokračovat do pozdních ranních hodin.

 

Vstupenky jsou stále v předprodejích. Svoje místo si můžete zakoupit v infocentrech v Březnici, Rožmitále a Dobříši a také v Příbrami v centru Cowárna. Internetový prodej probíhá přes portál www.goout.cz. Předprodejem ušetříte a navíc se vyhnete dlouhému čekání na vstupenku na místě.