Co je nového?

03 Červenec 2016

ZAHRANIČNÍ HVĚZDY NA LETNÍM FESTIVALU KAČEŘI

Festival Kačeři, který se uskuteční 19. a 20. srpna v Horčápsku, představí české i zahraniční hvězdy. Již pojedenácté se slétnou fanoušci hudby, sportu a dobré zábavy, aby si užili skvělý víkend.

V letošním roce vystoupí na třech pódiích na 40 kapel a DJs. Mezi kapelami dominuje německá hvězda z Berlína Say Yes Dog. Z českých skupin zahraje skaparta Fast Food Orchestra, revival AC/DC Špejbl´s Helprs, obíbený raper Paulie Garand nebo Xavier Baumaxa. Taneční stan, ovládnou opět špičkový čeští dnb a house DJs. Jim bude dominovat známý, německý DJ Mark Deutsche. Fanoušci se mohou těšit na jména jako DJ Loutka, Orbith, Forbidden Society nebo Philip TBC. Kačeři nejsou pouze o hudbě. Chybět nebude fotbalový a volejbalový turnaj, U-rampa, workshopy, odpočinková zóna, stanové městečko a vše, co patří k festivalu Kačeři.

 

Více informací naleznete na www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku. Výhodné vstupenky na letní festival a vystoupení Karla Šípa s J.A. Náhlovský a jejich pořadu Minipárty zakoupíte v infocentru a v Březnici, v Cowárně v Příbrami nebo na internetu přes www.goout.cz

Leave a Reply