Co je nového?

24 Červenec 2017

Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline v Kačerově

Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již po dvanácté festivalem Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o víkendu 18. a 19. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr letních prázdnin a léta. Letošní ročník je našlapán zvučnými jmény, ale kterými? Zde máte odpověď.

Po mnoha letech hledání termínu vystoupí v Horčápsku Tatabojs, parta z pražské Hanspaulky přiveze své zaručené hity. Novou desku „Tady to někde je“ představí oblíbená Vypsaná Fixa, stejně jako energičtí Skyline, ti se vrací zakvákat po třech letech. Po loňské pauze rozjedou domácí E!E svoji tradiční páteční, punkovou show. Na alternativ stage vykouzlí úsměvy na tváři písničkář a herec Jiří Schmitzer. Pokud se opravdu zadaří a možnosti dovolí opustit okolí ValMezu, Kačery potěší moravská legendární parta Elektrïck mann – tohle bude unikátní show. Dále se představí oblíbení Lety mimo, dámské punkový kvartet Sourbitch, domácí Sympaťáci, Nástroj snahy, Pindy z gyndy, Uninvited a Zlomená 14. Horkým tipem pořadatelů je kapela z Prahy Molotov party.

Kapely zahrají opět na dvou pódiích, velké venkovní stage a alternativ stage ve stanu. Třetí velká stage bude patřit DJům a jejich umění s gramofony a přehrávači. Vystoupí zahraniční headlineři ze Španělska, Slovenska a česká známá jména. Kdo to bude? To se dozvíte v dalších zprávách.

Vstupenky na celý festival jsou v předprodeji za krásných 400,- v Příbrami – Cowárna, v Březnici – infocentrum a tabák U Nuslů, Rožmitále, Dobříši – infocentra, Milíně. Elektronické vstupenky pořídíte přes goout.cz. Vstupenky na jednotlivé dny budou v prodeji pouze na místě.

Leave a Reply