Co je nového?

08 Srpen 2017

Španělští, slovenští a čeští DJové ovládnou Kačery

Dvanáctý ročník festivalu Kačeři se kvapem blíží. O víkendu 18. a 19. Srpna přijedou roztančit do Horčápska u Březnice DJové ze třech evropských zemí. DJ stage bude tepat v rytmech veselého house, dunivého techna a oblíbeného drum and bass.

Festival Kačeři opanují již po dvanácté kapely a DJs. Kapelám dominují české hvězdy a stálice. Mezi DJs upoutají jména ze Španělska, Slovenska a Česka. Headlinerem a největší hvězdou, která na Kačerech a v příbramském regionu vystoupí, je DJ Lexlay z Barcelony, který vystupuje po celém světě. Pátečním největším jménem je nejúspěšnější slovenský drum and bass DJ B-Complex. Zahraniční headlinery solidně doplní české stálice. Techno matador DJ Džejár, housová legenda Pavel Bidlo. Po čtyřech letech se vrací na místo činu trio Parallel Activity. Chybět nebudou oblíbení jihočešiSpiriakos a Steen, plzeňská residentka Kačerů N.Dee. Z Prahy a klubu Roxy dorazí djBiodan a d´n´bdjStanjah se svoji MC. Příbramský region a oblíbenci Kačerů budou DJ Robo, Ona, Měli, Czaryfug, legendární LuDJek z bývalého Junior klubu, po letech navrátivší DJ Duff, nebo kačeří stálice Šlapy a Tom P. Nemůže chybět ani uskupení Krastrasound, které se postará o celou stage a žhavým typem pořadatelů je dj Magenta se svým MC.

Výčet DJských jmen je opravdu dlouhý. K hudbě bude připravena ve velkém šapitó audio-vizuální show, která zážitek z DJs jen umocní. Vstupenky na celý festival Kačeři jsou v předprodeji za krásných 400,- v Příbrami – Cowárna, infocentrum, Březnici, Rožmitále, Blatné, Dobříši – infocentrum. Elektronické vstupenky pořídíte přes goout.cz. Vstupenky na jednotlivé dny budou v prodeji pouze na místě. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz

Leave a Reply