Co je nového?

12 Prosinec 2017

Show Na Stojáka se vrací do Březnice

V sobotu 20. ledna zažije Březnice příval zábavy a smích v podání bavičů známé comedy show Na Stojáka. Těšit se můžete opět na dvě představení, první od 18:00 a druhé od 20:30.

Již popáté se zaplní kulturní dům v Březnici diváky, kteří si užijí představení plné smíchu, originality a zábavy. Letos se představí čtveřice bavičů. Marek Daniel představí prezidentského kandidáta Tondu Blaníka, bavit bude originální Petr Vydra, po dvou letech vracející se Arnošt Frauenberg, dámy zastoupí stylová Adéla Elbel! V letošním roce opravdu podařená sestava. Po druhém představení bude večer pro všechny pokračovat na afterparty v podání DJ Roba.

Tyto čtyři známé televizní a rozhlasové tváře se již do Březnice těší, vy se můžete těšit na skvělou zábavu. Vstupenky na dvě představení od 18:00 nebo 20:30 již mizí z předprodejních míst. Vstupenky pořídíte v Březnici v tabáku U Nuslů, v Příbrami v Cowárně na Komenského náměstí, v Rožmitále v infocentru a v Milíně v knihovně. Zde pořídíte předprodejní vstupenky za cenu 200,-. Pokud nějaké zbydou, bude cena na místě 230,-. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz.

V únoru jdou Kačeři do gala. V sobotu 24. února se uskuteční v kulturním domě Ples festivalu Kačeři. Oblíbený galavečer ovládne příbramská kapela Bosáci. Těšit se můžete na módní přehlídku Benetton Příbram, taneční vystoupení, kolo štěstí a další překvapení. Do Nového roku vstupte pravou nohou a užívejte si kulturního života. Kačeři vám k tomu dají mnoho příležitostí.

Leave a Reply