Co je nového?

17 Leden 2018

Legendární Na Stojáka již v sobotu

Opět po roce se vrací do Březnice známá televizní show Na Stojáka. Již tuto sobotu 20. ledna se odehraje v kulturním domě dvojpředstavení. Od 18 a 20:30 hodin se těšte na 4 baviče.

Speciálně pro Březnici dorazí neobvyklý počet známých bavičů. Aktuální jméno mezi českými herci, Marek Daniel alias Tonda Blaník, si střihne premiéru. Po dvou letech se vrátí Arnošt Frauenberg, ženy zastoupí Adéla Elbel a čtveřici doplní Petr Vydra. Každé představení bude rozděleno na dvě poloviny s přestávkou. O přestávce se můžete s vystupujícími vyfotit u fotostěny a fotku si ihned odnést.

INFO VSTUP:

Představení od 18:00: Prostor kulturního domu bude otevřen od 17:15, vstupenky na místě budou

Představení od 20:30: Přijďte nejdříve v 20:00, před touto hodinou probíhá ještě první představení. Vstupenky ke stolům jsou vyprodány. K dispozici bude 10 kusů vstupenek pouze na židle!

Afterparty: Od 22:30 pro všechny návštěvníky zdarma. Pro ostatní vstup za 50,-

Na místě budou připraveny dva zásobené bary, můžete zakoupit vstupenky na Ples festivalu Kačeři a Jarní edici festivalu se známou kapelou Wohnout. Po druhém představení bude večer pokračovat hudební afterparty. Známé a oblíbené hity bude servírovat DJ Robo. Vstup na afterparty mají všichni s platnou vstupenkou z obou představení.

Na místě budete směřováni pořadateli v zelených kačeřích tričkách, při problémech se neváhejte zeptat. Bavte se, smějte se, těšíme se na vás.

Leave a Reply