Co je nového?

23 Leden 2018

V únoru jdeme do gala na ples

Jen co skončila první letošní akce festivalu Kačeři, zábavná show Na Stojáka, přilétají k vám další neméně zajímavé večery. V sobotu 24. února se můžete těšit na reprezentační Ples. Po dvou letech a jako jeden z mála společenských večerů v Březnici přinese zábavu, klasické tance a vše, co k řádnému plesu patří. V kulturním domě v Březnici bude od 20 hodin připravena k tanci a poslechu hudební skupina Bosáci. Těšit se můžete na módní přehlídku butiku Benetton Příbram, taneční vystoupení březnických dětí Happy Fit pod vedením Hany Rejlkové, bohatou tombolu, soutěže o hodnotné ceny, focení u zábavné fotostěny a další tradiční i netradiční aktivity.

Na jarní měsíce si organizátoři připravili další skvělé akce. V březnu přijede oblíbený festival Mácháč se svoji club tour a zaplní kulturní dům aktuální taneční hudbou jednoho z největších festivalů. Netrpělivě je očekáván 21. duben. Po letech byly vyslyšeny hlasy mnoha fanoušků. Do Březnice přijede známá česká hudební skupina Wohnout. Tu doplní ještě skupiny Pakáš a Roofers.

Vstupenky na reprezentační ples a jarní Kačery se skupinou Wohnout již nyní zakoupíte v Březnici v tabáku U Nuslů. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz

Leave a Reply