Co je nového?

12 Březen 2018

FESTIVAL MÁCHÁČ 24. BŘEZNA V BŘEZNICI

Festival Kačeři vítá jaro a vrací se s tanečním mejdanem po čtyřech měsících! Již 24. března do Březnice zavítá klubová tour festivalu Mácháč. Tento úspěšný festival se zastaví jen ve 20 městech v České republice a Březnice má čest zahájit celou show. Představí se nejznámější čeští DJs. Richard Reynolds vyprodává kluby všude tam, kam přijede a řadí se k nejúspěšnějším umělcům současnosti. Residentní DJka festivalu Mácháč a pražského klubu Retro music hall DJane Mejsi si střihne premiéru v Březnici. DJ Enrico je nejen skvělý DJ, ale i majitel známého pražského klubu Studio 54. Vše doplní DJ EYNA z Příbrami. Těšit se můžete na velkou světelnou a laser show, welcome drinky, stolní fotbálky, levnější vstupenky na festival, CD festivalu a další speciality.

O měsíc později, 21. dubna, se po pětiletém snažení organizátorů uskuteční koncert proslulé kapely Wohnout. Tato legendární česká skupina má desítky hitů a poprvé se představí na Kačerech. Doplní ji příbramská Pakáš a Roofers. Dále se můžete těšit na třináctý ročník letního festivalu Kačeři v Horčápsku. Letošní termín festivalu připadá na víkend 17. – 18. srpna 2018.

Vstupenky na Mácháč club tour, koncert Wohnout a letní festival Kačeři zakoupíte v tabáku U Nuslů za výhodnější ceny než na místě. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Leave a Reply