Co je nového?

02 Duben 2018

Legendární Wohnout na Kačerech

Festival Kačeři zvládl pětileté snažení a 21. dubna představí legendy české hudební scény. Do kulturního domu v Březnici přijede odehrát dlouhý koncertní set skupina Wohnout.

Po půl roce koncertování pouze v divadlech s unplugged setem bude Březnice jedním z prvních měst, kde Wohnouti odehrají dlouhý koncertní set. Fanoušci se mohou těšit na desítky hitů, které zná každý hudební nadšenec. Kdo by neznal Barbínu, Gramofón nebo legendu legend Svaz českých bohémů?! Již nyní můžeme tušit, že Wohnouti vytvoří atmosféru, na kterou jen tak nezapomenete.

Jarní Kačeři nebudou pouze o skupině Wohnout. Tradičně vystoupí další kapely. Tentokrát se představí oblíbená příbramská Pakáš se svým rytmickým ska, funky, rockem. Jako třetí dostanou šanci předvést svůj talent mladí Roofers z Příbrami. O afterparty se postará DJ Robo s pomocí notoricky známých hitů.

V prostorách kulturního domu očekávejte několik barů, oblíbenou fotostěnu Fotomaster, stolní fotbálky, prodej merchandisingu a další kačeří speciality.

Dále se těšte na třináctý ročník letního festivalu Kačeři v Horčápsku. Letošní termín festivalu připadá na víkend 17. – 18. srpna 2018. Kapely a DJs budou nejen z ČR, ale i tradičně ze zahraničí.

Vstupenky na koncert Wohnout a letní festival Kačeři zakoupíte v Březnici v tabáku U Nuslů, v Příbrami v Cowárně, v Milíně v knihovně a v Rožmitále v infocentru za výhodnější ceny než na místě. Pořídíte také elektronicky na www.goout.cz. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Leave a Reply