Co je nového?

16 Květen 2018

Letní festival odhaluje karty

Léto se přiblížilo raketovým tempem a s ním i tradiční festival Kačeři. Pro třináctý ročník byl zvolen magický víkend 17. a 18. srpna 2018, místo zůstává stejné, Horčápsko u Březnice.

Celou zimu probíhal pečlivý výběr kapel a DJs, až z něj vzešla jedna z nejlepších sestav celé historie. Těšit se můžete jak na domácí, tak na několik zahraničních kapel a DJs. Na koho se v srpnu přijedete do Kačerova? Lahůdek bude mnoho. Ať se jedná o navrátivší punkovou kapelu Pipes and Pints, kterým budou zdatně sekundovat místní oblíbenci E!E. Rapovým zástupcem nebude nikdo menší než Prago Union, v současnosti jedna z nejoblíbenějších českých rapových skupin. Zahraničním headlinerem a velkým tahákem bude jistě německá rocková parta Tune Circus. Dalším jménem, které je v poslední době velmi v kurzu je postava Kapitán Demo, ten drtí jednu anketu za druhou. Pokud chcete trochu přitvrdit, těšte se na Cocotte Minute. Tato známá jména doplní další oblíbené regionální kapely.

Ke Kačerů patří samozřejmě také DJové. DJ stage se ponese v rytmech drum and bass, house, techno. Největším jménem mezi DJs je zajisté španělská techno hvězda z Malagy DJ Horacio Cruz, který vystupuje na nejznámějších světových festivalech. Pátečním jménem s velkým „j“ je nejvýznamnější slovenský projekt B-complex. V letošním roce se představí ve speciálním setu. Dalším pátečním zvučným jménem je legendární DJ Pixie. Sobota bude patřit známým DJs jako je Subgate, Roberto Chochola, Spiriakos a spoustě dalších. Na DJ pódiu se představí na 30 mistrů gramofonů a playerů.

Nejlevnější celofestivalové vstupenky zakoupíte na internetu přes goout.cz nebo osobně: Březnice – tabák U Nuslů, Příbram – Cowárna a Pizzařství fastfood, Rožmiál – infocentrum, Milín – knihovna a Dobříš – infocentrum.

Leave a Reply