Co je nového?

25 Červenec 2018

Kačeři přivítají Pipes, Prago union, Kapitána Dema a další hvězdy

Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již třináctým ročníkem festivalu Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko o magickém víkendu 17. a 18. srpna, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr léta. Letošní ročník je našlapán zvučnými jmény, ale kterými? Zde máte odpověď.

LVlcwvgUb2heaFneqWjAy6X-oB0aGh6V

Kačeři v letošním roce opět vsadili na známá jména české hudební scény, ke kterým přidají zahraniční třešničku. Kapelní InternetPB live stage letos rozzáří navrátivší punková jednička Pipes and Pints. Po roční pauze, s novým zpěvákem a nové písničky rozbalí v sobotním programu. Punk doplní stálice a příbramská legenda E!E. Do sobotního programu byl zařazen i ten nejvíc z největších, Kapitán Demo! Hvězdnou sobotní sestavu ještě více rozjede německá rocková kapela Tune Circus. Kačeři nebudou jen o sobotě. V pátek zahraje jedna z neobletovanějších českých rapových skupin, Prago Union. Aby Kačeři trochu přitvrdili, pozvali známé Cocotte Minute v čele se zpěvákem Martinem Zelerem. Další tvrdší partou jsou místní Pawnshop, kteří se vrací po několika letech na Kačery. Těšte se také na Pindy z gyndy, Roofers, nebo pražské Branko´s Bridge. Program je prostě našlapaný.

Kapitán demo

Kačeři nejsou jen o kapelách, ruku v ruce si podávají DJs. Druhá velká stage bude patřit DJům a jejich umění s gramofony a přehrávači. Vystoupí zahraniční headlineři ze Španělska, Slovenska a česká známá jména. Kdo to bude? To se dozvíte v dalších zprávách.

kaceri_2018_leto_timeline_vystupujici_pragounion

Vstupenky na celý festival jsou v předprodeji za krásných 400,- v Příbrami – Cowárna, Pizzařství fastfood, v Březnici – tabák U Nuslů, Rožmitále, Dobříši – infocentra, Milíně – knihovna. Elektronické vstupenky pořídíte přes goout.cz. Vstupenky na jednotlivé dny budou v prodeji pouze na místě.

Leave a Reply