Co je nového?

19 Září 2018

Pompézní start do klubové sezóny v říjnu

Kačeři otevírají novou sezónu a jak jinak, než pompézně. V sobotu 13. října se otevřou brány kulturního domu v Březnici tradiční Resident night. V letošním roce očekávejte nejnašláplejší line up, skvělou show, akční drinky a „snad“ plný dům.

photo credit: www.fotovrzal.cz

photo credit: www.fotovrzal.cz

Letošní rok je sestava DJs opravdu vytříbená. Prvním z residentů je známé postava pražské scény DJ SNBM (aka Sunbeam). Fanoušci ho mohou znát jako residenta Retro music hall a každoročního vystupujícího nejen na festivalu Mácháč, kde se letos představil na hlavním pódiu. Očekávejte našlapaný set plný té nejaktuálnější muziky. Ozdobou večera bude krásná DJka Jaqullin. Můžete ji znát ze všech velkých festivalů, ale i kvalitních techno večírků v klubech po celé republice. Nebyla by to Resident night bez svého residenta, DJ Roberto Chochola. Hraje na Kačerech od počátků vnitřních akcí, staví program Resident night a je to velký bavič. Dj ze známých pražských klubů Duplex a Studio 54 předvede, co je to vysoká škola hudby. Celý večer rozjede místní oblíbenec DJ Wasily, který jistě přitáhne pozornost mnoha tancechctivých již od počátku večera. 22047300_10210435759910963_1206959744_o

Na co se kromě hudby těšit? Jako vždy toho bude spousty. Hudbu si vychutnáte na silném a kvalitním soundsystemu od matadora DJ Roba, světelná show nesmí chybět z rukou táborského Honana, míchané koktejly a akční drinky nebudou chybět, zařádíte si u stolních fotbálků a kačeří merch bude také připraven. Vstup na tento famózní večírek je sympatických 100,- Kč na místě.

 

Leave a Reply