Co je nového?

15 Listopad 2018

Elektro Kačeři již tuto sobotu

Další našlapaná kačeří akce se blíží. Již ve sváteční sobotu 17. listopadu se v Březnici v kulturním domě odehraje osmý ročník tanečního večírku Elektro Kačeři.  Večer to bude vskutku speciální, vystoupí královna českých DJs a další čtyři známá jména.

O sobotním večeru a noci se v Březnici představí známá česká DJka Lucca. Málokomu je potřeba představovat tuto známou postavu, která hrála po celém světě s těmi nejproslulejšími jmény pro desetitisíce fanoušků. Přijede také DJ z nejlepšího pražského klubu Roxy, DJ Biodan, který si s vámi hudebně pohraje. Těšte se na domácí legendu DJ Duff a oblíbence DJ Wasily. O začátek a afterparty se postará protřelý táborský DJ Honan společně s dalšími DJs.

Zábava nebude jen o hudbě. Největší novinkou je afteparty v prostorách kulturního domu, večer pojede od 20:00 až do páté hodiny ranní. Těšit se také můžete na skvělý Red Bull bar, velké dekorace, ještě větší světelnou a laser show. Večer je zapojen do listopadové nadační akce MOVEMBER, zakoupením parádního otvíráku podpoříte onkologickou kliniku FN Plzeň. Chybět nebudou stolní fotbálky, tři bohatě zásobené bary a spousta úsměvů.

Vstupenek je dostatek, proto neváhejte a přijďte se podívat na tuto jedinečnou show. Pokud dorazíte do 21:30, máte vstup za krásných 100,-Kč. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

LINE UP:

20:00 – OPEN

20:30 – Honan

21:30 – Wasily

22:30 – Duff

00:00 – LUCCA

01:30 – BIODAN

03:00 – Wasily & Honan

05:00 – END

Leave a Reply