Co je nového?

03 Prosinec 2018

Vánoční zábava celý den? ANO – 15.12.

Kačeří Vánoce přinesou pohodu a klid. V sobotu 15. prosince se uskuteční futsalový turnaj, dětské odpoledne, charitativní bazar a vrcholem bude Vánoční ELEKTRO SWING, s hudbou, která hýbe světem.

Futsalový turnaj proběhne ve sportcentru Vitality ve dvou halách. Přihlášky zasílejte na info@kaceri-festival.cz nebo na telefon 774284206. Hraje se systémem 4+0. Přijďte si užít den plný sportu. Start je v 8:30 a turnaje se zúčastní 12 týmů.

Děti se vyřádí odpoledne od 13:00 v kulturním domě. Budou pro ně připravena zábavná stanoviště plná sportu, zábavy a umění. Na závěr se mohou těšit na dětské divadelní představení v podobě loutkového divadla. Pražský spolek JABADA děti potěší loutkovou pohádkou O třech prasátkách.

Tradičně proběhne v kulturním domě charitativní bazar pro dobrou věc. Přijďte si koupit oblečení, knihy, dárky, sportovní potřeby. Přispějete tím na léčbu malého Dominika z Březnice, který trpí onkologickým onemocněním. Veškerý výtěžek poputuje rodině k nutné léčbě usměvavého klučíka.

Vrcholem dne a celého roku bude parádní Vánoční Elektro swing. Od 20:00 se kulturní dům promění v tančírnu. Dámy obléknou krásné puntíky a pánové zajisté nezapomenou kšandy a motýlka. Vyhrávat budou skuteční matadoři, z Prahy dorazí protřelí DJ Billy Hopp s doprovodem saxofonu Johana, z Plzně poté dvojička DJka Jane Doe a DJ Bartesky. Pojďte si udělat krásný předvánoční večer s hudbou, která hýbe světem a nejedním parketem.

Kačeři se baví a pomáhají! Pojďte do toho s námi. Poklidný předvánoční čas všem našim příznivcům!

vanoce

Leave a Reply