Co je nového?

05 Leden 2019

Posledních 50 vstupenek Na Stojáka

V sobotu 19. ledna zažije Březnice příval zábavy a smíchu v podání bavičů známé comedy show Na Stojáka. Těšit se můžete na čtyři známé tváře při představení od 20:00.

Iva 02

Již pošesté se zaplní kulturní dům v Březnici diváky, kteří si užijí představení plné smíchu, originality a zábavy. Letos se představí čtveřice bavičů. Po letech snažení pořadatelů přijede pobavit skvělá blondýna Iva Pazderková! Po několika letech se vrátí oblíbenec místního publika Daniel Čech. Třetím do party bude známá postava Na Stojáka Dominik Heřman Lev. Čtvrtým a zároveň nováčkem v březnické sestavě je Radek Petráš. V letošním roce opravdu podařená sestava. Po představení bude večer pro všechny pokračovat na afterparty v podání DJ Roba.

IMG_3055-a

Tyto čtyři známé televizní tváře se již do Březnice těší, vy se můžete těšit na skvělou zábavu. Vstupenky již mizí raketovým tempem z předprodejních míst. Dva týdny před show zbývá posledních 50 lístků. Vstupenky pořídíte na těchto místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Zde pořídíte předprodejní vstupenky za cenu 230,-. Po zakoupení vstupenky si rezervujte své místo, volejte na 725 107 319 nebo pište na info@kaceri-festival.cz. Pokud nějaké vstupenky zbudou, bude cena na místě 250,-. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz.

Leave a Reply