Co je nového?

29 Leden 2019

Mandrage v Příbrami a zahájení předprodeje

Do Příbrami se valí lavina, ne ledajaká! Hudební lavina rozburácí letní kino v pátek 7. června 2019. Do Příbrami přijede jedna z nejznámějších českých hudebních skupin Mandrage. Fanoušci se mohou již těšit a začít nakupovat exklusivně nejlevnější vstupenky.

kaceri_2019_mandrage_fb_udalost_Benetton

Po několika letech, kdy se Mandrage objevili v Příbrami poprvé, se vrací tato oblíbená kapela na místo činu. Minulý koncert byl vyprodán, tento nebude jiný. Mandrage si potrpí na propracovanou show, spousty technických efektů, skvělé vizualizace a často i ohnivé doplňky. Kapelu netřeba dlouze představovat. Hity jako Šrouby a matice, Hledá se žena, Františkovi Lázně, nebo novější Motýli a Tanči dokud můžeš zná opravdu každý. Mandrage odehrají dlouhý koncertní set svých skladeb. Večer doplní další spřízněná kapela, kterou pořadatelé odhalí během několika týdnů.

Mandrage01

Vstupenky na jedinečný příbramský koncert kapely Mandrage zahájí exklusivní předprodej v obchodě Benetton Příbram 12.12.2018 od 14 hodin. Bude připraveno pouze 100 kusů nejlevnějších vstupenek za 300,- Kč. Po vyprodání této vlny se cena navýší na 350,-. Vstupenky budou k dostání v Benetton Příbram, Cowárně, v Březnici v papírnictví Nuslová, v Rožmitále v infocentru. Z pohodlí domova zakoupíte vstupenky v síti goout.cz nebo ticketportal. Více informací naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz

Leave a Reply