Co je nového?

18 Únor 2019

Kačeři jdou do gala, v pátek jdeme plesat

Již po dobu čtrnácti let baví festival Kačeři tisíce lidí. V pátek 22. února proběhne jedinečná akce mezi všemi koncerty a party. V kulturním domě v Březnici se uskuteční oblíbený výroční PLES Kačeři.

Ke společenské události patří vždy spousty hudby, zábavy a doprovodného programu. Pro letošní ročník pořadatelé vsadili na kapelu z Milevska The Gentleman. Zazní hity z průřezu mnoho desítek let. O zábavu se postará žonglér Kašpar Klepal, který je mistrem ČR v žonglování a na největším světovém setkání, neoficiálním mistrovství světa, v Irsku se umístil na 3. místě. Tradičně se představí se svým tanečním vystoupením březnické děti ze sdružení Happy Fit. Nebude chybět bohaté kolo štěstí o stovky cen a zábavné soutěže. Vzpomínkou na ples vám může být vytištěná fotografie od fotokoutku FOTOMaster.

klepal2

Vstupenky zakoupíte na obvyklých předprodejních místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Místenky ke stolům si rezervujte na emailu info@kaceri-festival.cz, nebo na telefonním čísle 601 127 200. Vstupenek na místě bude dostatek, rezervace stolů přijímáme pouze předem.

kaceri_2019_ples_plakat_NHLD3

 

Leave a Reply