Co je nového?

26 Únor 2019

Mandrage v Příbrami a zahájení předprodeje

Do Příbrami se valí lavina, ne ledajaká! Hudební lavina rozburácí letní kino v pátek 7. června 2019. Do Příbrami přijede jedna z nejznámějších českých hudebních skupin MANDRAGE. Fanoušci se mohou již těšit a nakupovat nejlevnější vstupenky.

kaceri_2019_mandrage_fb_timeline_NHLD12

Po několika letech, kdy se Mandrage objevili v Příbrami poprvé, se vrací tato oblíbená kapela na místo činu. Minulý koncert byl vyprodán, tento nebude jiný. Mandrage si potrpí na propracovanou show, spousty technických efektů, skvělé vizualizace a často i ohnivé doplňky. Kapelu netřeba dlouze představovat. Hity jako Šrouby a matice, Hledá se žena, Františkovi Lázně, nebo novější Motýli a Tanči dokud můžeš zná opravdu každý. Mandrage odehrají dlouhý koncertní set svých skladeb. Večer doplní speciální host, který odjel s Mandrage celé turné. Do Příbrami přijede po mnoha letech oblíbená hudební skupina Lety mimo!

Mandrage01

VSTUPENKY na jedinečný příbramský koncert kapely Mandrage jsou  k dostání v Příbrami v prodejně Benetton Příbram a v Cowárně, v Březnici v papírnictví Nuslová, v Rožmitále v infocentru, na Dobříši v infocentru, v Milíně v knihovně. Z pohodlí domova zakoupíte vstupenky v síti www.goout.cz. Vstupenky se prodávají za cenu 400,- / na internetu plus poplatek prodejce. Na místě bude cena vstupenky 450,-. Po první vlně nejlevnějších vstupenek se jen zaprášilo, proto není radno čekat s nákupem vstupenek na poslední chvíli. Více informací naleznete na webových stránkách kaceri-festival.cz nebo na sociálních sítích festivalu Kačeři – Facebooku a Instagramu.

Leave a Reply