Co je nového?

26 Únor 2019

Mňága a E!E na dubnových Kačerech

Festival Kačeři přichází v dubnu s tradičním koncertním vydáním. V pátek 26. dubna se představí v kulturním domě v Březnici dvě vskutku legendární kapely. Těšte se na notoricky známé písničky i pořádný nářez.

mnaga1

Po pěti letech pořadatelé vsadili na všem dobře známou kapelu Mňága a žďorp. Kdo by neznal hity jako Nejlíp jim bylo, I cesta může být cíl, Písnička pro tebe a desítky dalších. Tato moravská patra kolem frontmana Petra Fialy koncertuje již po třicet let a rozhodně jí elán nechybí. Druhou kapelou, zároveň velkým esem, je příbramská punková legenda legend E!E. Eečka se představí v Březnici poprvé pod střechou, a kdo zná jejich koncerty, tak ví, že bude horko. Eečka jsou na Kačerech jako doma a už se na své fanoušky pořádně těší. Afterparty do ranních hodin si vezme na starosti DJ Robo.

Vstupenky pořídíte v předprodeji za výhodnou cenu 290,-Kč. Vstupenky zakoupíte na těchto místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna nebo pivnice Na chmelnici, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Předprodej běží i přes www.goout.cz. Veškeré informace naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na sociálních sítích festivalu.

kaceri_2019_jaro_fb_timeline_NHLD1

Leave a Reply