Co je nového?

01 Březen 2019

DJ MANENE V BŘEZNU NA MÁCHÁČ CLUB TOUR

Festival Kačeři vítá jaro a vrací se s tanečním mejdanem po čtyřech měsích! Již 30. března do Březnice zavítá klubová tour festivalu Mácháč. Tento úspěšný festival se zastaví jen ve 20 městech v České republice a představí nejznámější české DJs. V Březnici se odehraje svůj set nejžádanější český DJ – MANENE, vyprodává kluby všude tam, kam přijede a řadí se k nejúspěšnějším umělcům současnosti. DJ Enrico je nejen skvělý DJ, ale i majitel známého pražského klubu Studio 54 a celé Mácháč club tour. Roberto Chochola, tohoto elegána a březnického oblíbence netřeba představovat. Vše doplní nadějný DJ Ghost z Příbrami. Těšit se můžete na velkou světelnou a laser show, welcome drinky, stolní fotbálky, levnější vstupenky na festival, CD festivalu a další speciality.

O měsíc později, v pátek 26. dubna, Kačeři uspořádají tradiční jarní koncerty, tentokrát s legendami Mňága a žďorp, E!E. V červnu se fanoušci mohou těšit na Mandrage, kteří se chystají do letního kina v Příbrami.

Vstupenky za výhodnou předprodejní cenu na Mácháč club tour (100,-), koncert Mňága a žďorp s E!E (290,-) a Mandrage (400,-) zakoupíte v předprodeji. Předprodejní místa naleznete: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Na místě bude cena vstupenek samozřejmě vyšší, proto využijte služby a ušetřete.2019.03.30_foto_KAČEŘI-FESTIVAL_BŘEZNICE_MCT_poster

Leave a Reply