Co je nového?

10 Duben 2019

Mňága a E!E na dubnových Kačerech

Festival Kačeři přichází v dubnu s tradičním koncertním vydáním. V pátek 26. dubna se představí v kulturním domě v Březnici dvě vskutku legendární kapely. Těšte se na notoricky známé písničky i pořádný nářez.

mnaga1

Tradiční jarní termín festivalu Kačeři, na kterém v loňském roce vystoupili Wohnout a v předchozích letech Mig 21, UDG, Voxel, The Switch a mnoho dalších. Po pěti letech pořadatelé vsadili na všem dobře známou kapelu Mňága a žďorp. Kdo by neznal hity jako Nejlíp jim bylo, I cesta může být cíl, Písnička pro tebe a desítky dalších. Od roku 1987 tato moravská patra kolem frontmana Petra Fialy koncertuje po celé republice a rozhodně jí elán nechybí. Druhou kapelou, zároveň velkým esem, je příbramská punková legenda legend E!E. Eečka se představí v Březnici poprvé pod střechou, a kdo zná jejich koncerty, tak ví, že bude horko. Eečka jsou na Kačerech jako doma a už se na své fanoušky pořádně těší. Jejich fanoušci se pravidelně potkávají v příbramské pivnici Na chmelnici, nyní se setkají v Březnici. Afterparty do ranních hodin si vezme na starosti DJ Robo.

E!E

Vstupenky pořídíte v předprodeji za výhodnou cenu 290,-Kč. Vstupenky zakoupíte na těchto místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna nebo pivnice Na chmelnici, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Předprodej běží i přes www.goout.cz.

kaceri_2019_jaro_fb_timeline_NHLD1

Leave a Reply