Co je nového?

04 Červen 2019

Závěrečné informace k pátečnímu koncertu Mandrage

Přečtěte si závěrečné informace k pátečnímu koncertu oblíbené hudební skupiny Mandrage, kteří zahrají v Příbrami v letním kině. Co byste měli vědět, co byste neměli propásnout? Čtěte!

Páteční večer se přiblížil raketovou rychlostí a s ním i koncert oblíbené české popové skupiny MANDRAGE. Společně s nimi vystoupí kapela LETY MIMO. Brány letního kina se otevřou úderem 18:00hod a zpět se uzavřou ve 23:00. Na Lety mimo se těšte od 19:30 a na MANDRAGE od 21:00.

Pro příchod do letního kina využijte horní hlavní bránu, kde bude zřízeno několik koridorů. Pokud přijedete na akci autem, doporučujeme svá vozidla zanechat Na Flusárně nebo u Alberta. Pokud můžete, nechte svá auta doma.

Vstupenky: Na místě bude k zakoupení dostatek vstupenek. Cena vstupenky na místě je 450,-Kč. Pokud chcete ušetřit, zakupte vstupenku v předprodeji za 400,-Kč, který běží do čtvrtka. Můžete využít elektronický předprodej přes www.goout.cz nebo osobně: Příbram – Cowárna a Benetton, Březnice – papírnictví Nuslová, Dobříš – infocentrum, Hořovice – infocentrum, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna.

Prvních 100 příchozích může získat podepsaný plakát celou kapelou Mandrage!

Občerstvení: v areálu letního kina bude zřízen dostatečný počet stánků s nápoji, míchanými drinky a jídlem. Své nápoje a pochutiny nechte doma, stejně byste s nimi nebyli vpuštěni.

Upomínkové předměty: na akci můžete zakoupit trička, mikiny, tašky, placky a další merch festivalu Kačeři a kapely Mandrage.

Upozornění: pro větší bezpeční, klid návštěvníků a obyvatel města Příbrami není povoleno opuštění areálu. Po opuštění areálu je vstupenka neplatná. Nechte doma také deštníky, batohy a tašky většího formátu než je A4. Dbejte pokynů pořadatelů.

Další informace hledejte na webu www.kaceri-festival.cz, na Facebooku a Instagramu.

Užijte si páteční akci, královsky se bavte a buďte dobří :)

Leave a Reply