Co je nového?

24 Červenec 2019

Kačeři? Budou a jedeme dál

Všichni přátelé a fanoušci festivalu Kačeři netrpělivě očekávají zprávu o dalším průběhu a ročníku. Každým rokem v této době po čtrnáct let jste se těšili na nálož kapel, české i zahraniční DJs, propocená trička a setkání s nejbližšími na kačeří louce. Proč ale letos ještě nevidíte line up a mapku?

Je to již čtrnáct let, kdy se pár kamarádů sešlo na louce v Horčápsku. V té době jsme byli kluci, kteří se chtěli bavit a chtěli bavit VÁS, ostatní Kačery. Z malého setkání pár přátel se stal festival o padesáti vystupujících z Čech a zahraničí, festival plný sportu a doprovodných aktivit. Naše festivalové dítko roste a roste. Díky němu si my i vám plníme sny. Přivezli jsme Tatabojs, Kapitána Dema, Fixu, MIG 21, Mandrage, zahraniční DJs Lexlaye, Horacia Cruz, B-Complex a stovky dalších.

areál1

Čas plyne a my rosteme nejen po festivalové, ale i osobní stránce. Proto jsme se po čtrnácti letech rozhodli, že čas, který po celý rok obětujeme přípravám letních Kačerů věnujeme tentokrát našim nejbližším. Tento rok je čas pouze pro naše rodiny a děti, oni ho věnovali spousty let vám – našim Kačerům.

Plně se koncentrujeme na výročí patnácti let, které oslavíme v roce 2020 na louce v Horčápsku, v kulturním domě v Březnici i v letním kině v Příbrami. Těšíme se na setkání se všemi známými tvářemi i novými návštěvníky. Mějte se rádi, buďte dobří a buďte s námi.

Vaši Kačeři – Honza, Vlasta, Filip

011

Leave a Reply