Co je nového?

06 Prosinec 2019

Na Stojáka v lednu v Březnici

Tradice se musí dodržovat nejen na Vánoce, a proto třetí víkend v lednu přijede do Březnici komediální show Na Stojáka. V pátek 17.ledna se v kulturním domě představí 4 známé tváře oblíbeného  žánr stand up komedie.

Již posedmé se zaplní kulturní dům v Březnici diváky, kteří si užijí představení plné smíchu, zábavy a originality. Letošní sestava je jmény našlapaná. Těšit se můžete na Lukáše Pavláska, borce Karla Hynka, nebude chybět miláček publika Vojtěch Záveský a hlava největší Arnošt Frauenberg! Po představení bude večer pro všechny pokračovat na afterparty v podání DJ Roba.

Vstupenky již mizí raketovým tempem z předprodejních míst. Vstupenky pořídíte na těchto místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – MKC (Špitálská 18), Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Zde pořídíte předprodejní vstupenky za cenu 250,-. Po zakoupení vstupenky si rezervujte své místo, volejte na 725 107 319 nebo pište na info@kaceri-festival.cz. Pokud nějaké vstupenky zbudou, bude cena na místě 300,-.

Na Stojaka_Březnice

 

Leave a Reply