Co je nového?

22 Leden 2020

Kačeři jdou v únoru na ples

Kačeři jdou do gala. V pátek 28. února proběhne jedinečná akce mezi všemi koncerty a party. V kulturním domě v Březnici se od 19:00 hodin uskuteční oblíbený výroční PLES Kačeři.

DSC_7636 (Kopírovat)

Ke společenské události patří vždy spousty hudby, zábavy a doprovodného programu. Pro letošní ročník pořadatelé vsadili na objev loňského plesu, kapelu z Milevska The Gentleman. Zazní hity z průřezu mnoho desítek let. O zábavu nebude nouze. V průběhu večera se těšte na soutěže a několik zajímavých vystoupení. Nebude chybět ani bohaté kolo štěstí o stovky cen. Osvěží Vás cocktail bar a barmanská show. Vzpomínkou na ples vám může být vytištěná fotografie od fotokoutku FOTOMaster.

DSC_7431 (Kopírovat)

Vstupenky zakoupíte na obvyklých předprodejních místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – MKC (Špitálská 18), Rožmitál – infocentrum. Místenky ke stolům si rezervujte na emailu info@kaceri-festival.cz, nebo na telefonním čísle 601 127 200. Vstupenek na místě bude dostatek. Veškeré podrobnosti naleznete na internetových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku festivalu Kačeři.

kaceri_2020_ples_plakat_NHLD4

Leave a Reply