Info festival 2019

13. ROČNÍK FESTIVALU KAČEŘI / 17. – 18. 8. 2018 / HORČÁPSKO

LINE UP:

Kaceri-2018-lineup

VSTUPENKY:

Prodejní formulář naleznete ZDE

Předprodejní místa: ► goout.cz ◄
Březnice – tabák U Nuslů, Příbram – CowárnaPizzařství Fastfood, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna, Dobříš – infocentrum

Víkend – předprodej: 400,- / na místě 450,-
Pátek – 200,- / sobota 300,- (jednotlivé dny pouze na místě)

DOPROVODNÝ PROGRAM:

BOVA fotbalový turnaj: Start v 9:00. Turnaje se zúčastní maximálně 8 týmů. Hraje se systémem 4+ 1 s neomezeným střídáním. Udělej si tým, zahraj si a pak zapař na skvělou muziku. Několik volných míst ještě zbývá, chop se toho a přihlaš se. Přihlášku zasílej na info@kaceri-festival.cz nebo volej na 774 284 206

BBS volejbal: Chceš si plácnout pod vysokou sítí? Dej dohromady tým 4 lidí, z toho minimálně jednu dívku a přihlaš se. Startujeme v 11:00. Při přihlášených 3 a více týmů proběhne turnaj, jinak sranda volejbal. Přihlášky zasílej na info@kaceri-festival.cz nebo volej na 739 739 445

HEROLD Beerpong turnaj: Nová disciplína pro holky i kluky. Užij si zábavné odpoledne přímo před hlavní stage festivalu. V 15:00 startuje turnaj dvojic. Více info a přihlášky na info@eventpeople.cz / 604 987 219.

Vodní dýmky: Novinkou letošního ročníku je možnost chillu s vodní dýmkou v ruce. Pokud máš zájem, hledej létající koberec a šišu.

Graffity jam: Užij si sprejování pod dohledem zkušeného lektora. Od 14:00 budeš mít připravené spreje, tak vezmi kreativitu a doraž.

Benetton dětská zóna: Postaráme se o vaše děti. Připravíme soutěžní odpoledne o drobné ceny. Děti se mohou těšit na vodní hrátky a další překvapení. Vrcholem bude dětská Kindertéka na Alternative stage.

Alkoholtester: Don´t drive and drink! Buď na sebe a své přátele opatrný. Přijď si dýchnout ke stánku Magdaléna o.p.s. Na celý festival dohlíží PČR, byla by škoda přijít o řidičský průkaz nebo něco cennějšího.

CAMPING & PARKING:

Stanové městečko / sprchy / umývárna / dostatek toalet

Parking pro návštěvníky přímo v areálu festivalu.

kaceri_2018_leto_plakat

Co jsou Kačeři?

Je to festival, je to krásné místo, jsou to milí lidé, jsou to skvělé kapely, jsou to božští DJs, je to parádní sport, ale co hlavně? Jste to VY!

Nevíte, jak to u nás vypadá? Přijeďte se přesvědčit, že umíme dělat zábavu a vy se královsky pobavíte.

Kolaz2017Kaceri1

Kde je Horčápsko?

GPS souřadnice: 49°35’2.704″N, 13°58’35.772″E
Od Prahy: Na silnici č. 4 odbočit směr Milín, poté Tochovice až přijedete po hlavní silnici k festivalu.
Od Příbrami: Směr Milín (č. 66), poté směr Březnice (Tochovice) (č. 174) až přijedete po hlavní silnici k festivalu.
Od Plzně: Směr Rožmitál p. Tř., Březnice (č. 19), v Březnici po hlavní silnici směr Příbram, poté odbočit na Milín (č. 174) až přijedete po hlavní silnici k festivalu

Kontakty

Neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@kaceri-festival.cz

Detailní kontakty naleznete v samostatné sekci webu.

Děkujeme všem partnerům, sponzorům a pomocníkům. Akce je podpořena z fondu pro rozvoj kultury Středočeského kraje.

BAVTE SE KRÁLOVSKY NA VŠECH KAČEŘÍCH AKCÍCH!